• Polska chmura

    Przechowuj kopie zapasowe Twoich plików w Chmurze

     

secure internet

Bezpieczny & Dostępny

Nasza infrastruktura jest ciągle monitorowana pod względem dostępności i wydajności

fast internet

Szybki

Transfer nieograniczony. Infrastruktura przemysłowa

service

Wsparcie techniczne

Wszyscy Klienci mają zapewniony dostęp do rozszerzonego wsparcia technicznego

Wprowadź innowację w swojej firmie.


Ochroń dane swoich klientów jeszcze skuteczniej niż do tej pory, poświęcając na to jeszcze mniej czasu niż zwykle!

Wielu nie zdaje sobie z tego sprawy...

Przenośne urządzenia mogą być zawodne. W każdej chwili mogą się nieoczekiwanie zepsuć. Ryzykujesz wtedy niepotrzebnie utratą danych swoich klientów oraz skazujesz się na odzyskiwanie danych z uszkodzonego dysku co jest kosztowne, i nie zawsze możliwe.

Kto przechowuje dane klientów jedynie na komputerze, ten gra w rosyjską ruletkę. Nie warto tak ryzykować. Utrata danych, zwłaszcza w przypadku firm zajmujących się księgowością, grafiką, analizami, prowadzeniem sklepów może być katastrofalna.

Wybrać chmurę... ale dlaczego?

Cyberprzestępcy coraz natarczywiej próbują złamać zabezpieczenia różnych firm i ukraść ich dane. Kto wie czy w tej właśnie chwili ktoś niepowołany nie próbuje się do dobrać do Twoich danych? Tak wiele firm pada obecnie ofiarą hakerów...

Klient jest zawsze najważniejszy

Nie jest żadną tajemnicą, że klient zawsze stawia na swoje dobro i unika kolejnych rozczarowań. Dla przykładu, jeśli piszesz ważne sprawozdanie, prowadzisz sprzedaż w sklepie, a Twój komputer odmówi Ci posłuszeństwa, to narażasz się na utratę klienta. Chyba nie chcesz, żeby poszedł on do konkurencji? Chyba nie chcesz żeby ktoś wystawił złą opinię Twojej firmie? Konkurencja nie śpi i wykorzysta każdy Twój błąd.

Czy chmura jest prosta w obsłudze?

Przenoszenie danych to jedna z najtrudniejszych rzeczy na świecie. Jedynie 95 % populacji może temu podołać... Oczywiście żartujemy. Obsługa chmury jest tak proste jak otwieranie drzwi do samochodu. Wystarczy jeden, jedyny ruch myszki aby wybrane dane znalazły się w chmurze. Po prostu przytrzymując lewy przycisk myszy najeżdżasz na właściwą ikonę na pulpicie i voila.

Ale mam słabe łącze... chyba ktoś chce mnie zhakować :O Chmura jedynie utrudni mi robotę. Co robić, co robić...

Korzystając z naszych usług możesz upiec dwie pieczenie na jedynym ogniu. Możemy Ci pomóc przyspieszyć twój internet, przez co przesyłanie danych do chmury nie utrudni ci życia. Skontaktuj się z nami i osiągnij w końcu stan flow podczas pracy.

Kupiłem już chmurę u konkurencji. Czy warto się do was przenosić?

Konkurencja, jaka by nie była, nie jest w stanie zagwarantować ci tak korzystnej ceny jak my. Jeżeli już korzystasz z biznesu w chmurze, to pewnie przepłacasz! Skonsultuj się z nami i porównaj cenę. Nie daj się naciągać.

Co jeszcze ciekawego macie do zaoferowania?

7-dniowy darmowy okres próbny, byś mógł zobaczyć na własne oczy jak działa chmura i mógł się do niej przekonać. Satysfakcja gwarantowana. Po prostu wypróbuj naszą chmurę przez 7 darmowych dni i utwierdź się jedynie w przekonaniu, że warto korzystać z naszych usług.


Zdalna pomoc serwisowa na terenie całego Kraju.

Zaufało nam już ponad 100 firm.

Niech Twoja firma będzie kolejną zabezpieczoną firmą.

Zadzwoń teraz: +48 790 898 405